ПАСПОРТ ПРОЄКТУ

НАЗВА ЗЗСО Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області
П.І.Б. АВТОРА Учнівський колектив 5-А класу
НАЗВА ПРОЕКТУ Харківське мистецтво в сантиметрах. Скульптура
МЕТА ПРОЕКТУ 1. Сприяння підвищенню інтересу учнів до дослідження історії Харкова. 2. Підтримка та розвиток бажання впливати на розвиток міста. 3. Виховання патріотичних почуттів та активної громадянської позиції.
ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ 1. Проведення екскурсій по Харкову з метою з’ясування наявності маловідомих або невідомих скульптур.
2. Розширення знань учнів про історію Харкова через дослідження вуличних скульптур.
3. Виготовлення екскурсійних лінійок із зображенням скульптур.
4. Розвиток комунікативних навичок та навичок групової роботи.
5. Залучення учнів та батьків до активної співпраці.
ТИП ПРОЕКТУ За напрямом Інформаційний
За складом учасників проектної групи Груповий
За характером партнерських взаємодій між учасниками проектної діяльності Кооперативний
За рівнем реалізації міжпредметних зв’язків Міжпредметний
За кінцевим результатом Пізнавальний
За метою і характером проектної діяльності Інформаційний
За формою захисту Мультимедійний, друкований
За тривалістю Довготривалий
АНОТАЦІЯ Проєкт «Харківське мистецтво в сантиметрах. Скульптура» спрямований на вивчення історії Харкова через розробка та виготовлення лінійок із світлинами скульптур, які розташовані на вулицях міста. Використання таких лінійок на уроках та в позаурочній роботі сприятиме формуванню у школярів активної громадянської позиції, почуття любові та впливати на розвиток Харкова.
ДОДАТКИ Плани реалізації проєкту, матеріали щодо проведення екскурсії
УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ Учні ЗЗСО, батьки учнів 5-А класу
КЕРІВНИКИ ПРОЕКТУ Хмель Оксана Володимирівна

/Files/images/berezen_2019/0001.jpg

/Files/images/berezen_2019/8f594c895162ecc671b20cb8d542ed39.gif ПЕРЕГЛЯНУТИ

Проєкт «Харківське мистецтво в сантиметрах. Скульптура»

10 квітня 2019 року у актовій залі Харківської загальноосвітньої школи № 5 відбувся ІI (очний) тур міського конкурсу-захисту учнівських проектів для учнів 3-6-х класів «Харків очима небайдужих дітей», у якому заклад освіти представляли, фіналісти районного туру конкурсу, команда учнів 5-А класу зі своїм проектом "Харківське мистецтво в сантиметрах.Скульптура". Метою кокурсу є формування у школярів позитивного погляду на майбутнє Харкова, виховання активної громадянської позиції, залучення до практичного вирішення актуальних соціальних проблем міста, підтримки та розвитку дослідницької і проектної діяльності учнів. Результатом проекту "Харківське мистецтво в сантиметрах. Скульптура" стала розробка макету та виготовлення лінійки з відомими скульптурами міста Харкова.

За рішенням жюрі конкурсу проект наших учнів посів І місце! Вітаємо творчий колектив 5-А класу та керівника проекту, вчителя української мови та літератури Хмель Оксану Володимирівну, з перемогою!

/Files/images/kvten_2019/IMG-eebd12fa9a2290a17ea76117030715e7-V.jpg /Files/images/kvten_2019/IMG-81f65ab7a4c8d8d019196c96eb163ec6-V.jpg

/Files/images/kvten_2019/Screenshot_2.jpg/Files/images/kvten_2019/Screenshot_3.jpg