Кіберполіція створила новий проєкт «МРІЯ»

StopRussiaChannel (https://t.me/stoprussiachannel), який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.
На сьогодні, у проєкту є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив:
https://mriya.social (офіційний сайт проєкту); У розіділи надіслати скаргу на ресурс, можна долучитися до блокування ресурсів окупантів.
https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування; Приймає інформацію про фейкові ресурси.
— @stopdrugsbot (бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами)
https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію)
— гра «Котяцький драйв» для підняття морального духу громадян та допомоги ЗСУ.
Telegram (https://t.me/stoprussiachannel)
StopRussiaChannel | MRIYA
Приймає інформацію про фейкові ресурси. Вони перевіряються модераторами та відправляються на блокування.
Перевіряємо та блокуємо разом ресурси, які поширюють фейки та пропаганду.

КІБЕРПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ ВІД ШАХРАЇВ

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян.

Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.

Понад 60% українців не можуть безпечно користуватися інтернетом, часто вони потрапляють на гачки аферистів та добровільно віддають гроші. У групах ризику люди похилого віку та діти. Але шахраям вдається обдурити навіть досвідчених користувачів інтернету.

При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям афер, тож з’являються нові способи ошукування.

Шахрайські схеми. Прості правила безпеки.

Кiлькiсть переглядiв: 73

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.