Інформаційний ресурс для внутрішньо переміщених осіб

Освітній чат-бот в Телеграм і Вайбер - EducationUABot Основне завдання бота - зручна форма інформування про актуальний стан освітнього процесу в Україні і світі. Його можна буде використовувати і після війни, змінюючи тематичне наповнення.

Освітній чат-бот @EducationUaBot допоможе знайти необхідну інформацію щоб повернутися до навчання, де б ви не знаходилися в Україні чи за кордоном. Завдяки Освітньому чат-боту, переміщені учасники освітнього процесу (здобувачі освіти, педагогічні працівники) можуть оперативно знайти інформацію про заклади освіти всіх рівнів у різних населених пунктах, можливості щодо продовження навчання чи викладання під час війни в кожному регіоні, відновлення особистих документів про освіту, тощо.

Інформація, яку можна знайти в Освітньому чат-боті:

1. Як знайти садочок, школу або коледж за кордоном;
  2. Як долучитися до онлайн-навчання в Україні;
  3. Як відновити особисті чи документи про освіту;
  4. Як продовжувати викладати та працювати під час війни і багато інших корисних матеріалів.

ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ, САМОРОЗВИТКУ ТА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ Й ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ.

Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

Онлайн-ресурси з вивчення української мови.

Спецпроект «Історія в історіях». Студія онлайн-освіти EdEra та громадська спілка Освіторія розробили цей спецпроект, щоб кожен міг вивчити історію України та підготуватися до ЗНО.

Ще більше корисної інформації можна знайти на сторінках нашого сайту "Дистанційне навчання під час воєнного стану", "Психологічна підтримка".
З
апрошуємо до участі у акціях, проєктах, заходах, які висвітлено на сторінці "Виховна робота".

Долучайтесь до нас у Facebook та Instagram!

Ласкаво просимо до родини school 26!