Магістральна (не)конференція mini-EdCamp Kharkiv School 26 «Апгрейдинг Інновативності Закладу Освіти»

22.04.2023 у нашій школі відбулась магістральна (не)конференція mini-EdCamp Kharkiv School 26 «Апгрейдинг Інновативності Закладу Освіти».

«Родзинками» mini-EdCamp Kharkiv School 26 стали:

• Спеціальна сесія від EdCamp Ukraine , Ганна Кузь “Концепція відновлення освіти системи освіти регіону чи громади”, м. Запоріжжя.
  • Наша постійна експертка Тетяна Дрожжина, національна експертка з антидискримінації в освіті, координаторка Всеукраїнського експерименту з впровадження соціально-емоційного і етичного навчання, кандидатка педагогічних наук.
    «Впровадження СЕЕН – сходинка до успішного освітнього процесу», м. Харків.
  • Знайомство з неординарним, сучасним, талановитим художником, Коломійцем Миколою, засновником арт-студії Aza Nizi Maza, який вміє лікувати мистецтвом, м. Харків.
  • Майстерка від нашої креативної вчительки НУШ Ірини Корнієнко “Як викликати апетит до дистанційних уроків? Кмітливі гайди”.

Та звісно, експертні та учительські паралелі, освітянський веб-квест! Панельна дискусія з Оленою Дворник «Учнівство під час війни: як не втратити дитинство”, головним спеціалістом з соціального захисту Управління освіти Індустріального району Харківської міської ради.

І нарешті, наша таємна зустріч зі смаком вражаючих емоцій з надзвичайно харизматичною особистістю, улюбленцем мам і дітей, Євгеном Олеговичем Комаровським.

Дізнатися більше про подію, переглянути фотозвіт та відеозапис сесій, можна на сайті "Прогресивного вчительства ХЗОШ N26" за цим покликанням: https://sch26-kharkiv.wixsite.com/noosphera/edcamp