ПАСПОРТ ПРОЄКТУ

НАЗВА ЗЗСО Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області
П.І.Б. АВТОРА Учнівський колектив 6-А класу
НАЗВА ПРОЄКТУ «Zupynka» — харківський бренд! Фонтани
МЕТА ПРОЄКТУ 1. Сприяння підвищенню інтересу учнів до дослідження історії Харкова. 2. Підтримка та розвиток бажання впливати на розвиток нашого міста. 3. Виховання патріотичних почуттів та активної громадянської позиції.
ЗАВДАННЯ ПРОЄКТУ 1. Виготовлення інтерактивних фотокартин та розміщення їх на зупинках міста. 2. Проведення екскурсій по Харкову з метою з’ясування наявності фонтанів. 3. Розширення знань учнів про історію Харкова через дослідження фонтанів. 4. Розвиток комунікативних навичок та навичок групової роботи. 5. Залучення учнів та батьків до активної співпраці.
ТИП ПРОЄКТУ За напрямом Інформаційний
За складом учасників проєктної групи Груповий
За характером партнерських взаємодій між учасниками проєктної діяльності Кооперативний
За рівнем реалізації міжпредметних зв’язків Міжпредметний
За кінцевим результатом Пізнавальний
За метою і характером проєктної діяльності Інформаційний
За формою захисту Мультимедійний, друкований
За тривалістю Довготривалий
АНОТАЦІЯ Проєкт ««Zupynka» — харківський бренд! Фонтани» спрямований на вивчення історії Харкова через розробку інтерактивних фотокартин із зображенням фонтанів міста та розміщення їх на зупинках громадського транспорту.
ДОДАТКИ Плани реалізації проєкту, ескізи фотокартин, матеріали щодо проведення екскурсії
УЧАСНИКИ ПРОЄКТУ Учні 6-А класу, батьки учнів 6-А класу, учні ХЗОШ №26.
КЕРІВНИКИ ПРОЄКТУ Хмель Оксана Володимирівна, класний керівник 6-А класу
«Zupynka» — харківський бренд! Фонтани