ПОЛОЖЕННЯ ПРО ШКІЛЬНИЙ ДРЕС - КОД УЧНІВ/УЧЕНИЦЬХЛ N26

1. Загальні положення

1.1.Шкільний дрес-код встановлено для учнів/учениць 1-11 класів з метою створення ділового стилю одягу учнівства, робочої атмосфери під час освітнього процесу, дотримання єдиних санітарно-гігієнічних вимог, виховання в учнівства естетичного смаку, культури одягу. Прийнято рішенням загальних зборів колективу закладу загальної середньої освіти 21.08.2019.

II. Правила носінняшкільного одягу

2.1. Порядок носіння шкільного одягу, встановлений цим Положенням, є обов’язковим для учнів/учениць 1-11 класів ЗЗСО.

ІІІ.Вимоги до шкільного одягу

3.1.Для повсякдення: сорочка, брюки, джинси класичного стилю; у спеку допускається футболка однотонна; взимку допускається безрукавка, водолазка або светр однотонні.

3.2.Під час урочистостей, чергування, відзначення свят: білий верх, чорний або темно-синій низ, можливе оздоблення елементами української народної вишивки (оздоблення на сорочках, блузах, жилетах, спідницях, краватках). Як елемент українського національного костюму можна використовувати вінок або стрічку.

3.3.Носіння змінного взуття є обов’язковим.

3.4.У закладі загальної середньої освіти перевага надається офіційному стилю, за винятком:

- декольтованих, надто яскравих, вкорочених блуз («топіків»), надто яскравих сорочок;

- міні- спідниць;

- обтягуючих брюк, бридж тощо;

- спортивного одягу (окрім занять фізкультури та спортивних змагань);

- одягу для літнього відпочинку.

3.5.Вчительський склад працівників ЗЗСО повинен надавати приклад школярам, дотримуючись ділового стилю у своєму повсякденному одязі.

IV. Вимоги до зовнішнього вигляду

4.1.Одяг і взуття мають бути чистими і охайними.

4.2.З метою дотримання гігієнічних вимог рекомендовано з довгого волосся робити зачіску.

4.3.Не зловживати косметикою.

4.4.Носіння предметів пірсінгу з метою дотримання гігієнічних вимог, збереження власного здоров’я в закладі освіти забороняється.

V. Порядок дотримання шкільного дрес-коду

5.2 Недотримання учнями/ученицями закладу освіти цього Положення є порушенням Правил поведінки для учнів/учениць.

5.3 Про випадки порушення цього Положення батьки мають бути повідомлені класним керівником.

5.4 Положення є обов’язковим для виконання учнями/ученицями і працівниками ЗЗСО.