День пам'яті і примирення і 73- річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності 08.05.2018 у закладі освіти були проведені тематичні заходи. Класними керівниками 1-11 класів були проведені уроки мужності тa уроки пам'яті. Учні вшанували пам'ять загиблих героїв та поклали квіти біля військових поховань на вулиці Луї Пастера.

Ці знаменні травневі дні об'єднують усіх нас найдорожчими спогадами про мужність і доблесть захисників рідної землі, силу духу і стійкість героїв трудового фронту, патріотизм і жертовність дітей війни

Детальний фотозвіт