Проєкт CyberTeens: підвищення обізнаності учнів з питань кібергігієни

Громадська організація «Наукова асоціація кібербезпеки України» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України», Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України реалізує проєкт CyberTeens Platform.

Метою проєкту є підвищення обізнаності школярів з питань кібергігієни через навчальну онлайн-платформу, що сприятиме їх захисту в інформаційному просторі від соціальних та цифрових загроз, кібершахраїв, вимагачів тощо.
Онлайн-платформа CyberTeens містить інтерактивні ресурси для самостійного навчання учнів 5-11 класів з цифрової безпеки, вона відповідає потребам та трендам сучасної молоді, містить цікаві та актуальні для учнів навчальні матеріали, які були розроблені фахівцями в галузі кібербезпеки. Також платформа CyberTeens є зручним інструментом, який заклади освіти можуть використовувати як частину своїх навчальних програм з інформатики, основ здоров’я тощо.
Докладніша інформація щодо проєкту CyberTeens доступна за посиланням: https://www.cyberteens.education/