Всесвітній день боротьби зі СНІДом

У межах Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 01.12.2015 згідно річному плану роботи школи було проведено ряд заходів.

Учнями 11-А класу було проведено брейн-ринг «Якщо хочеш бути здоровим» серед дітей 3-А та 3-Б класів, метою якого було пропаганда здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я.

Членами самоврядування у фойє школи була оформлена виставка малюків «Це повинен знати кожен».

Учнями 10-А класу було проведено тематичні п’ятихвилинки.

Класними керівниками були проведені години спілкування за темами: «Ще раз і відверто», «Захисти себе сам», «Здоров’я – це моє все».

У бібліотеці створено і постійно поповнюється тематична виставка літератури відповідної тематики.

Усі заплановані заходи відбулися згідно плану, були змістовними, сприяли формуванню в учнів розуміння власної відповідальностіза своє здоров’я та усвідомленню ризику інфікування ВІЛ/СНІДом.