Молодіжний центр Індустріального району

Запрошуємо Вас взяти участь у створенні Молодіжного центру Індустріального району. Молодіжний центр з одного боку, є місцем гуртування громадських лідерів, створення нових проектів групами лідерів та перехресних проектів з представниками різних сфер. З іншого боку, центр є місцем професійного розвитку та відкриттям нових сфер інтересів для представників молоді різних вікових груп та соціального положення. Запрошуємо Вас взяти участь у створенні Молодіжного центру Індустріального району. Молодіжний центр з одного боку, є місцем гуртування громадських лідерів, створення нових проектів групами лідерів та перехресних проектів з представниками різних сфер. З іншого боку, центр є місцем професійного розвитку та відкриттям нових сфер інтересів для представників молоді різних вікових груп та соціального положення.

Молодіжний центр – це:- Наукова лабораторія для дітей та дорослих. - Школа справжніх лідерів. - Музей сучасного мистецтва. - Тренінги та навчальні курси для дітей та підлітків. - Школа підприємництва. - Простір для реалізації творчого потенціалу молоді. - Центр вивчення іноземних мов. Шлях до створення Центру:Перейти на Портал Харків’янина, обрати ініціативу, підключити авторизацію за BankID та проголосувати за проекти:

№9 – Перша Харківська хаб-лабораторія
№19 – Future music Dj school