Учні 7-А та 7-Б класів взяли участь у черговому засіданні Австрійського розмовного клубу «VindobonaCamp», який діє при Харківській державній науковій бібліотеці ім В.Г.Короленка

14.10.2018 учні 7-А та 7-Б класу, під керівництвом вчителя німецької мови Михайлової Галини Павлівни, взяли участь у черговому засіданні встрійського розмовного клубу «VindobonaCamp», який діє при Харківській державній науковій бібліотеці ім В.Г.Короленка. Засідання проходило у формі круглого столу за темою "Осінь", в ході якого учні згадували вірші та прислівя німецькою мовою, спілкувались із новими друзями з інших шкіл міста.

Метою створення клубу є розвиток комунікації та взаєморозуміння між людьми двох різних культур та мов – Австрії та України. Учасники клубу не тільки вивчають австрійський діалект німецької мови, а й застосовують різноманітні творчі колективні засоби для більш широкого вивчення країнознавства Австрії – мовні ігри, конкурси, вікторини тощо. Особливо молодь цікавиться літературою, історією, економікою, мистецтвом та культурними зв'язками Австрії та України на сучасному етапі.

/Files/images/jovten_2018/IMG-61480eef72a596136ae03e12583ad557-V.jpg /Files/images/jovten_2018/IMG-9dff91e3b50d15231a0e257df153f894-V.jpg