Висадження дерев на території закладу освіти

У дітей завжди є свіжі ідеї, цікаві пропозиції. Тож учнями закладу освіти у 2018/2019 навчального році започатковано традицію, а саме – висаджувати дерева, щоб залишати по собі добру пам'ять для прийдешніх поколінь. 11.10.2018 в рамках акції "Алея добрих справ" учнями 1-11 класів висаджено 20 дерев на території закладу освіти. Школа раз у раз запрошуватиме до свого порога все нові і нові покоління учнів, а випускники минулих років будуть приходити і згадувати про свої найкращі шкільні роки, милуватися висадженими деревами, їх ніжністю і красою, які з кожним роком підростають та прикрашають територію рідного закладу освіти.

Адміністрація закладу висловлює щиру подяку усім учням та їх батькам за участь в акції!

Детальний фотозвіт можна переглянути ТУТ