Зарахування у 1 клас

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу Департаменту освіти від 28.12.2022 №230 «Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв про зарахування дітей до 1-х класів у 2023 році» датою початку прийому заяв учнів майбутніх першокласників визначено 03.04.2023.

Подати електронну заяву на вступ до закладу освіти ви можете на сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" . Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти району, створити заявку та підтвердити її документами освіти.(переглянути Інструкцію для батьків)

Зазначаємо, що електронна реєстрація до закладу загальної середньої освіти також не встановлює черговість зарахування, а електронна заявка не є підставою для зарахування дитини до ЗЗСО

Також можна подати заяву про зарахування у 1 клас, звернувшись у приймальню закладу освіти (понеділок-п'ятниця) з 9.00 до 16.00

Телефон: (057)725-53-74