Рекомендації батькам під час навчання за змішаною формою навчання

Рекомендації батькам під час навчання за змішаною формою навчання.

Шановні батьки!

З 02.11.2020 року у закладі освіти відповідно до рекомендацій МОН України від 02.11.2020, 04.11.2020 впроваджена змішана форма навчання на час карантинних обмежень.

Уроки проводяться в синхронному (на платформі ZOOM) та асинхронному режимі (через Вайбер, електронну пошту, будь-яким доступним для учнівства способом).

При цьому врахована необхідність попередження погіршення здоров`я учнівства та вчительства, технічні можливості всіх учасників/-ць освітнього процесу для синхронної взаємодії. Не можна допустити, щоб учні та учениці псували свій зір та поставу.

Батькам учнів/-ць рекомендовано:

- контролювати реєстрацію учнів для роботи в синхронному режимі, надавати технічну допомогу;

- формувати у дітей навички здорового способу життя;

- контролювати дотримання дітьми академічної доброчесності при виконанні домашніх завдань.

У разі, якщо учень/-ця не може взяти участь у дистанційному навчанні з поважних причин (стан здоров`я, відсутність доступу до інтернет тощо), батьки інформують про це класного керівника.

Процес набуття освіти-це відповідальність всіх учасників/ць освітнього процесу.