Психологічна підтримка

Понеділок 13.00-15.00 Консультація педагогів
Четвер 13.00-15.00 Консультація учнів
П’ятниця 13.00-15.00 Консультація батьків
Пріоритетні напрямки роботи психолога у 2016/2017 навчальному році:

- психологічний супровід адаптації першокласників до шкільного навчання;

- психологічний супровід адаптації учнів 5-х класів до середньої школи;

- психологічний супровід до профільного та профільного навчання;

- просвітницька робота з батьками.

Методична проблема, над якою працює психолог: психологічний супровід допрофільного та профільного навчання.

Шановні учні, батьки та вчителі!

У житті кожної людини іноді виникають ситуації, вирішити які наодинці важко. Ви можете розраховувати на підтримку, компетентну консультацію та практичну допомогу.

«Телефон довіри» – це служба телефонної допомоги.

«Телефон довіри» – анонімна, конфіденційна служба. Це означає, що все про що говорили, залишається між Вами і консультантом, який Вам допоміг.

Телефон довіри - (057)764-22-39 (щодня з 8.00 до 22.00)

Доводимо до Вашого відома, що в області працює Харківська обласна центральна психолого-медико-педагогічна консультація (ХОЦ ПМПК). Діяльність ХОЦ ПМПК спрямована на виявлення, облік, діагностичне обстеження дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку віком до 18 років, направлення їх до спеціальних дошкільних та загальноосвітніх навчальних, лікувальних закладів відповідного типу. Також спеціалісти ХОЦ ПМПК консультують батьків (або осіб, що їх замінюють), педагогів, медичних працівників з питань навчання, виховання, соціальної адаптації та інтеграції у суспільне життя дітей з відхиленнями в психофізичному розвитку.

Телефон ХОЦ ПМПК - (057) 392-01-63 та адреса: м. Харків, вул. Василя Мельникова, 10/5 (станція метро "Палац спорту")