Районний захід «Свято мужності й відваги», присвячений Дню захисника України

13.10.2017 учні навчального закладу взяли участь у районному заході «Свято мужності й відваги», присвяченого Дню захисника України.

На заході були присутні заступник голови Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради Веліканова О.Г., начальник Управління освіти Збицька О.Л., голова індустріального відділення Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Соколов О.В., спеціаліст відділу комплектування Індустріального районного військового комісаріату Мельник Б.М., голова первинної організації ветеранів освіти Індустріального району Башилова Л.Ф., представники ВНЗ військового спрямування, депутати Харківської обласної та міської рад, керівники навчальних закладів району, учні, батьки, вчителі.

Свято відзначили не лише концертною програмою, а провели змагання серед майбутніх захисників України – учнів навчальних закладів району. Хлопці й дівчата взяли участь в унікальній грі-квесті та перевірити свою силу, спритність, творчість і кмітливість. На учасників чекали випробування на 6 станціях: «Влучний стрілець» (змагання у тирі), «Козацькі розваги» (спортивні змагання), «Знавці історії (теоретичні запитання), «Ерудит» (завдання на ерудицію), «Квест-кімната» (логічні завдання), «Креатив» (творчі завдання). ня на 6 станціях: «Влучний стрілець» (змагання у тирі), «Козацькі розваги» (спортивні змагання), «Знавці історії (теоретичні запитання), «Ерудит» (завдання на ерудицію), «Квест-кімната» (логічні завдання), «Креатив» (творчі завдання).