На базі Комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти" Алексеєнко О.О., Міщенко Ю.М., Нетецька Н.Г пройшли навчання за темою "Особливості організації освітнього процесу в першому ксласі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової школи". Навчання проходило за програмою з підвищення кваліфікації учителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, та заступників директорів ЗЗСО з НВР в початкових класах.

/Files/images/berezen/Изображение 001.jpg /Files/images/berezen/Изображение 002.jpg /Files/images/berezen/Изображение 003.jpg